Brama składana V-KING

 

Brama V-KING świetnie sprawdza się w centrach logistycznych, portach, lotniskach oraz innych obszarach przemysłowych. Brama ta łączy zalety bramy dwuskrzydłowej i szlabanu umożliwiając bieżącą kontrolę dostępu lub sterowanie ruchem.

 

 

wzory i wypełnienia

Brama dwuskrzydłowa V-KING z wypełnieniem palisadowym 25x25 mm
Brama jednoskrzydłowa prawa V-KING z wypełnieniem palisadowym 25x25 mm
Brama dwuskrzydłowa V-KING z wypełnieniem panelem kratowym Vega 2D Super
Brama jednoskrzydłowa prawa V-KING z wypełnieniem panelem kratowym Vega 2D Super

 

Ogrodzenia WIŚNIOWSKI to ogrodzenia systemowe. W naszej ofercie dla domu i dla przemysłu znajdują się zarówno nowoczesne ogrodzenia stalowe, profilowe oraz panelowe. Nasze ogrodzenia i to solidność, jakość i wytrzymałość nie pozbawiona elegancji i stylu. Kompleksowa oferta WIŚNIOWSKI to duże ułatwienie w zamknięciu danego obiektu i wyraz dbałości o jego bezpieczeństwo i wygląd. Ogrodzenia WIŚNIOWSKI doskonale sprawdzają się zarówno na prywatnych posesjach, jak i na terenach przemysłowych. Skorzystaj z pełnej oferty i stwórz swoje własne ogrodzenie.

 

Ogrodzenie systemowe z bramą dwuskrzydłową V-KING z wypełnieniem palisadowym 25x25 mm

 

Ogrodzenie systemowe z bramą dwuskrzydłową V-KING z wypełnieniem palisadowym 25x25 mm

 

 

 

Ogrodzenie systemowe z bramą dwuskrzydłową V-KING z wypełnieniem panelem kratowym Vega 2D Super

Ogrodzenie systemowe z bramą dwuskrzydłową V-KING z wypełnieniem panelem kratowym Vega 2D Super 

 

Dane techniczne

Skrzydło bramy

 

Konstrukcja spawana z profili 60x60 mm w przypadku bram jednoskrzydłowych o szerokości do 2950 mm oraz dwuskrzydłowych o szerokości do 5950 mm lub profili 80x80 mm w przypadku bram jednoskrzydłowych o szerokości od 3000 mm oraz dwuskrzydłowych o szerokości od 6000 mm. Skrzydła stanowiące układ łamany, połączone są węzłami osadzonymi na łożyskach tocznych. Elementy łączne i przeguby cięgien wykonane ze stali nierdzewnej. Na skrzydłach zastosowane przepusty kablowe nierdzewne Locinox. Po środku bramy chwytak wraz z rolką. Brama dostępna w wersji dwuskrzydłowej lub jednoskrzydłowej (lewej lub prawej).

 

 

 

Słup bramy V-KINGSłup bramy

 

Dla bram jednoskrzydłowych o szerokosci do 2950 mm i dwuskrzydłowych o szerokosci do 5950 mm z kształtownika 160x160 mm a dla bram jednoskrzydłowych o szerokosci od 3000 mm i dwuskrzydłowych od 6000 mm z kształtownika 200x200 mm.

 

 

WYMIARY SŁUPA BRAMY
A B C D
Słup z profila 160x160 mm 340 240 Ø20
Słup z profila 200x200 mm 400 300 Ø24

 

 Kolory

System DUPLEX®

 

Połączenie właściwości powłoki cynkowej oraz powłoki lakierowej w systemie DUPLEX® w znacznym stopniu pozwala na wydłużenie okresu eksploatacji ogrodzeń WIŚNIOWSKI. Cały czas, bez względu na warunki pogodowe mamy pewność, że ogrodzenia WIŚNIOWSKI będą wyglądać estetycznie.

Bramy dostępne w wersji ocynkowanej ogniowo lub ocynkowanej i powleczonej farbą poliestrową. W standardzie bramy dostępne w kolorach:
RAL 5010, RAL 6005, RAL 7016, RAL 7030, RAL 9016, RAL 9005/MAT.

Automatyka

Napęd DAAB - typ MT
Napęd DAAB - typ MT
Napęd DAAB - typ MK
Napęd DAAB - typ MK

Napęd DAAB

W bramach V-KING zastosowana jest specjalistyczna automatyka firmy DAAB. Prędkość działania do 1m/s. Przeznaczenie – praca intensywna. Do bram jednoskrzydłowych o szerokości (Sj) do 3500 mm i dwuskrzydłowych o szerokości (Sj) do 7000 mm stosowany jest napęd typu MT. W bramach jednoskrzydłowych o szerokości powyżej 3500 mm i dwuskrzydłowych o szerokości (Sj) większej niż 7000 mm stosowany jest napęd typu MK.
Automaty montowane w górnej części słupów nośnych.


Moment obrotowy przenoszony jest na skrzydła poprzez zespół cięgien. Sterowanie zarządzające napędami to DAAB EP 104-1 lub EP 104-2 zamknięte w szafie o odporności na czynniki zewnętrzne w klasie IP 65. Sterowanie rozbudowane o moduły daje bardzo szerokie możliwości pod kątem bezpieczeństwa czynnego i biernego użytkowników.

Jako opcja napędy w obudowie nierdzewnej - typ MT1H lub MK1H.